دکتر پورمازار جراح و متخصص عمل لازک چشم ،لیزیک،بلفاروپلاستی

بهترین برندهای تزریق ژل کدامند

گردآوری شده توسط : گروه تحقیقاتی کلینیک چشم بینایی
آخرین به روز رسانی :1401/05/19
بهترین برندهای تزریق ژل کدامند
مطالب مربوط با بهترین برندهای تزریق ژل کدامند

بهترین برندهای تزریق ژل در ایران از اهمیت زیادی برخوردار است. این موضوع به این دلیل است که بسیاری از افراد تمایل دارند بهترین مارک را با توجه به نیازهای خود تهیه کنند تا نتیجه بهتری از تزریق ژل کسب نمایند. معمولا متخصصان سعی می کنند از بهترین برندها برای تزریق ژل استفاده کنند.

اما به دلایلی ممکن است افراد ناآگاه برندهای نامعتبر و متفرقه را برای تزریق انتخاب و صدمات بعضا جبران ناپذیری را بر اشخاص تحمیل کنند. بنابراین توصیه می شود بهترین و شناخته شده ترین برندها به این منظور انتخاب شوند. در این مطلب از سایت دکتر رضا پورمازار بهترین برند های تزریق ژل معرفی می شود.

مهمترین معیارها برای انتخاب بهترین برند تزریق ژل چیست؟

در مقایسه با سایر درمان ها و عمل های زیبایی، معمولا تزریق ژل هزینه های پایین تری دارد. این هزینه پایین وقتی با نتایج فوری و قابل قبولی نیز همراه شود، متقاضی زیادی نیز خواهد داشت. ژل ها معمولا در نواحی پیشانی، بینی، گونه، لب، چانه، خط خنده و خط لب تزریق می شوند. یک پرکننده پوستی بر اساس تزریق ژل باید ویژگی های زیر را داشته باشد تا به عنوان بهترین مارک تزریق ژل شناخته شود:

  • دوام و طول عمر بالا داشته باشد.
  • نتایج و ظاهر طبیعی و معقولی داشته باشد.
  • ایمنی داشته و کم خطر باشد تا برای فرد مشکلی نداشته باشد.
  • عوارض کنترل شده و کمی داشته باشد.
  • هزینه مناسب داشته و به صرفه باشد.
  • عملکرد خوبی داشت باشد و بتواند نتیجه مورد انتظار پزشک را حاصل کند.

بهترین مارک تزریق ژل کدام است؟

برای معرفی بهترین ها نیاز است تا به تجربه ها، برند ها و ویژگی های هر ژل توجه کنیم تا برترین ها خود را نمایش دهند. بهترین مارک تزریق ژل زیر چشم و لب از میان برند های شناخته شده معرفی می شوند. در ادامه برخی از بهترین مارک های تزریق ژل را معرفی می کنیم.

ژل لب ژوویدرم (Juvederm)

این ژل محصول کارخانه آلرگان در کشور فرانسه است. این برند جزو پر فروش ترین و معروف ترین برندهای تزریق ژل شناخته می شود که حاوی هیالورونیک اسید است و برای حجم دهی به لب ها و قسمت های مختلف صورت به کار برده می شود.

از این ژل می توان برای رفع چین و چروک های کوچک و پوشش نقایص چهره بهره برد. آلرگان همچنین یکی از شرکت های شناخته شده در عرضه انواع محصولات آرایشی و زیبایی می باشد. ژل ژوویدرم اولترا و ژوویدرم ولبلا اختصاصا برای تزریق در ناحیه لب به کار برده می شود.

ماندگاری این دو ژل تا یک سال نیز گزارش شده است. همچنین محصولات این شرکت کمترین میزان عارضه جانبی را دارد، واکنش های آلرژیک نسبت به آن بسیار نادر است. عوارض ژل ژوویدرم نیز خفیف است و مدت زمان لازم برای تزریق نیز 15 الی 30 دقیقه است.

ژل لب رستیلن سیلک (Restylane Silk)

این ژل فرمولاسیون منحصر به فردی دارد که توانایی از بین بردن چین و چروک در بخش های مختلف صورت آن قابل توجه است. هیالورونیک اسید به کار رفته در آن غیرحیوانی و سازگار با بدن انسان است. رستیلن سیلک غلظتی بالاتر از نمونه های مشابه دارد و قیمت آن نیز بیشتر است.

این ژل 6 الی 12 ماه ماندگاری داشته و پس از آن نیاز به تمدید با تزریق وجود دارد. رستیلن سیلک قابلیت بازیابی نیز دارد. بازیابی به این معنی است که در صورت عدم رضایت ظرف یک الی دو روز می توانید محل تزریق را به حالت اولیه خود برگردید. این برند که یکی از بهترین برند برای تزریق ژل لب شناخته می شود تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا و ایران را نیز در اختیار دارد.

ژل رووفیل

این برند را نیز می توان بهترین برند برای تزریق ژل لب معرفی کرد. رووفیل محصول کشور کره جنوبی است که ماندگاری بالا با توجه به نوع خاص هیالورونیک اسید آن قابل توجه است. این برند همچنین خاصیت ضد التهابی و قناوری لیفت صورت را نیز ارایه می دهد. آمار مدت زمانی حدود 12 ماه را برای ماندگاری این ژل ارایه می دهد. یکی از عوارض این دارو تورم در نقطه تزریق است که البته شایع نمی باشد.

اگر لب های کوچکی دارید، توصیه می شود که از این ژل استفاده نکنید، چرا که حجم زیادی به لب های شما می دهد. یکی از مزایای این ژل قیمت کمتر در مقایسه با برند های اروپایی است که آنرا تبدیل به یک ژل مقرون به به صرفه می کند. در هنگام خرید و تهیه این ژل توجه داشته باشید که نمونه اصل آن را تهیه کنید. چرا که متاسفانه برخی از نمونه های تقلبی از این برند در بازار موجود است.

ژل آلیاکسین (Aliaxin)

این ژل همچنین یکی از بهترین مارک تزریق ژل گونه محسوب می شود که خاوری هیالورونیک اسید با منشا غیرحیوانی است. می توان از این ژل با اهداف مختلف مثل پرکردن زیر چشم ها، رفع چین و چروک، افزایش حجم لب و... استفاده کرد. این ژل ایتالیایی کمترین عوارض جانبی را دارد و در عین حال بالاترین سازگاری را با بافت بدن انسان دارد. این ژل نیز ماندگاری 6 الی 12 ماه دارد.

برند تریق ژل آلیاکسینبرند تریق ژل آلیاکسین

ژل لب پرفکتا (Perfecta)

این محصول از کشور فرانسه به ایران می رسد. پرفکتا به خوبی در فرم دهی و کانتورینگ چهره کمک می کند، حجم دهنده خوبی به لب ها محسوب می شود و نتایج تزریق آن در مدت کوتاهی قابل مشاهده می باشد. عوارض این ژل بسیار کم است و شادابی خوبی به چهره و بدن شما می بخشد.

دیگر مقالات ما را در این بخش دنبال نمایید

ژل زیر چشم

قیمت بوتاکس

گریه بعد از بوتاکس

ژل لب درمالکس (Dermalax)

اگر به دنبال بهترین مارک تزریق ژل زیر چشم و سایر بخش های صورت می گردید، روی این ژل نیز حساب باز کنید. درمالکس دیپ محصول کشور کر جنوبی است و با داشتن 24 میلی گرم هیالورونیک اسید و 3 درصد لیدوکائین یکی از بهترین ژل ها با تزریق بدون درد است. ساخت این ژل با فرمول مونوفازیک ژل درمالکس دیپ آن را برای تزریق در ناحیه لب ها که مدام منقبض و منبسط می شوند مناسب کرده است. ماندگاری درمالکس نیز تا 12 ماه دیده شده است.

ژل لب تئوسیال (Teosyal)

این ژل محصول کشور سوئیس است و در دنیا شناخته شده است. ژل لب Teosyal Kiss نیز به منظور افزایش حجم و شادابی لب ها تولید همین شرکت می باشد. Teosyal شادابی و طراوت خوبی در لب های شما ایجاد می کند.

به دلیل اینکه حجم کمی اندوتوکسین باکتریایی و پروتئین در این ژل به کار رفته است، بهترین برند ژل برای تزریق گونه برای پوست های حساس محسوب می شود. ویسکوزیته این ژل از برخی برند های معرفی شده بیشتر است و اثر یکنواخت تری در زیر پوست ایجاد می کند.

ژل لب تئوسیالژل لب تئوسیال

اسکالپترا (Sculptra)

برندی سوئیسی است که حاوری کلاژن است و در آن از poly-L-lactic acid استفاده شده است. اثرات این ژل که از بهترین برندهای تزریق ژل است به مرور و آرام ظاهر می شود. ماندگاری این ژل نیز 2 الی 3 سال است.

بلافیل (Bellafill)

بلافیل ترکیباتی حاوی کلاژن گاوی و نیز پلی متیل متاکریلات است. معمولا برای درمان اسکارو پر کردن فرورفتگی ها از این ژل استفاده می شود اما برای حجیم سازی لب ها از این برند استفاده نمی شود. اثرات بلافیل تا 5 سال ماندگاری دارد.

ژل کاپتیک (Captique) یا Prevelle Silk

این بهترین مارک تزریق ژل صورت غلظت یالورونیک اسید پایین تری دارد و ارزان تر است. اما در مقابل این مبلغ ارزان تر، مانداری کوتاه تری دارد و در مدت زمان 3 الی 6 ماه دوباره باید به تزریق آن اقدام نمایید.

ژل لب بلوترو (Belotero)

این ژل آلمانی نیز را باید در جمع بهترین برندهای تزریق ژل پذیرفت! چروک های صورت با این ژل هیالورونیک اسید به راحتی از بین می روند و لیدوکایین موجود در آن تزریقی کم درد را برای شما به ارمغان می آورد. این برند ژل های خود را در سه دسته Balance، intense یا  soft دسته بندی کرده است. اثر این ژل نیز تا 6 ماه باقی خواهد ماند.

ژل لب زیشل (Zishel)

این بهترین برند تزریق ژل لب ساخت کشور کره جنوبی است و با هیالورونیک اسید غیرحیوانی ساخته شده است و سازگاری زیستی بسیار خوبی با بدن انسان دارد. این ژل نیز حاوی لیدوکایین است و حداقل دارای ماندگاری 4 ماه می باشد.

ژل لب روولکس (Revolax)

خاصیت ویژه این برند تزریق ژل صورت، ماندگاری بالای آن است که 1 سال الی 18 ماه طول می کشد. الاستیسیته و ویسکوزیته بالای این ژل آن را به گزینه  ای خوب برای تزریق به لب ها تبدیل کرده است.

ژل لب روولکسژل لب روولکس

تزریق بهترین برندهای تزریق ژل در مطب دکتر پورمازار

بهترین برند های برای تزریق ژل گونه و صورت به طور کامل معرفی شدند. در صورتی که در شهر تهران سکونت دارید، برای اینکه تزریق ژل خوبی داشته باشید، می توانید به کلینیک دکتر پورمازار مراجعه کنید. در این کلینیک علاوه بر تزریق بهترین برند های ژل بهترین خدمات برای بیماری های چشمی ارائه می شود که از جمله آنها می توان به رفع عیوب انکساری چشم، خمات عینک و لنز، تزریق ژل و بوتاکس به زیر چشم و... اشاره داشته باشیم.

امتیاز کاربران برای این پست | امتیاز 5 از 5 (از 31 رای)
به این صفحه امتیاز دهید

امتیاز کاربران برای این صفحه