دکتر پورمازار جراح و متخصص عمل لازک چشم ،لیزیک،بلفاروپلاستی

خدمات

آب مروارید یا کاتاراکت به تیره و کدر شدن عدسی چشم ها (عدسی چشم در قسمت میانی کره چشم قرار دارد و وظیفه آن این است که باعث تمرکز نور بر روی شبکیه می شود) که ممکن است سبب تاری چشم و یا عدم وضوح دید که بیشتر در هنگام مطالعه و رانندگی و نیز دیگر امور روزانه است گفته می شود.
لنز طبی یا عینک طبی هیچ کدام بر دیگری برتری ندارند و انتخاب لنز طبی یا عینک طبی با توجه به زندگی افراد انجام می شود.
پلک های از اجزایی از صورت هستند که خیلی زودتر از بقیه اجزای صورت علائم پیری را نشان می دهند که می تواند ناشی از بالارفتن سن، کم کاری تیروئید و یا پرکاری تیروئید است.
دیابت از بیماری های بسیار شایع در بین مردم سراسر جهان است. بیماران مبتلا به دیابت توانایی تولید انسولین را در بدن خود ندارند.
قرنیه و عدسی چشم به تمرکز بر روی جسم هدف کمک بسیار زیادی می کنند، حال اگر آسیب ببینند که در اصطلاح به آن عیوب انکساری می گویند، دیگر چشم نمی تواند به درستی تمرکز کند و باعث تاری دید خواهد شد و در مواقعی تاری دید به قدری شدید است که در نهایت منجر به اختلال در بینایی می شود.
زمانی که ما به یک تصویر نگاه میکنیم مغز ما به صورت خودکار، چشم سالم را برای دیدن انتخاب میکند و با گذر زمان مغز مسیر ارسال تصویر از چشمی که دچار تنبلی است را خاموش میکند.
انحراف چشم نوعی بیماری چشم است که چشم ها حالت نامتقارنی نسبت به هم دارند و زاویه ی دید چشمها با هم متفاوت است.
رتینوپاتی (Retinopathy Of Prematurity) در نوزادان نارسی که تولد زود هنگام دارند و باعث تغییر رشد طبیعی عروق شبکیه می شود بروز میکند.
آب سیاه یا گلوکوم بیماری است که می تواند باعث آسیب رسیدن به عصب بینایی و در نهایت کوری شود. این بیماری در آغاز هیچگونه علائمی ندارد ولیکن می تواند در طول چند سال سبب کاهش بینایی و در نتیجه کوری شود.
توانایی دید افراد در سن ها و دوره های مختلف زندگی، تغییراتی می کند. در افراد بالای 40 سال ممکن است اختلالی در دید به وجود بیاید که نام آن را پیرچشمی می نامند.
آستیگماتیسم یک ایراد و نقص معمولی است که در انحنای چشم بیمار به وجود می آید و قابل درمان می باشد. چشم آستیگماتیک در مسافت های دور و نزدیک دچار تاری دید می شود.
دوربینی و نزدیک بینی در چشم، از عیوب انکساری چشم به شمار می روند که مشکل حادی نیستند و به راحتی قابل درمان هستند.
تزریق بوتاکس چشم برای رفع چین و چروک، گودی و سیاهی موجود در اطراف چشم را می توانید در انواع بهترین برندها و با کیفیت و قیمت مناسب در کلینیک دکتر رضا پورمازار تجربه کنید
تزریق ژل در جهت جوانسازی و رفع چین و چروک در قسمت های مختلف صورت و زیر چشم در انواع بهترین برندهای با کیفیت و قیمت مناسب را در کلینیک دکتر رضا پورمازار تجربه کنید.
لیزیک که یکی از شایع ترین، دقیق ترین و بی خطرترین روش های جراحی عیوب انکساری محسوب می شود، یک جراحی دو مرحله ای است که بر روی قرنیه فرد انجام می گیرد. در مرحله اول یک لایه (فلپ نازک) از سطح قرنیه برش داده می شود .در گذشته ای نه چندان دور برای برش دادن فلپ از تیغه های خودکار ظریف (میکروکراتوم) استفاده می شد، اما امروزه با دسترسی به لیزر فمتوسکند، می توان برش فلپ را نیز با لیزر انجام داد. به این ترتیب دقت و ایمنی عمل تا حد زیادی افزایش پیدا می کند. با ترکیب لیزر اگزایمر و لیزر فمتوسکند، تکنیک جدیدی به نام "فمتولیزیک" ارایه شد که امروزه یکی از بهترین تکنیک های جراحی عیوب انکساری محسوب می گردد. 
6LdhPwgbAAAAAMu0Zi9ePAgqbmwgzXXDuDGupz0I